Choose your pricing plan

  • Pay-as -you-go Plan

    35$
    $35 per group lesson
    Valid for 6 months
  • 5-Lesson package

    160$
    A $15 savings
    Valid for 6 months
  • 8-Lesson Package

    240$
    A $40 savings
    Valid for 6 months
  • Private Sessions

    50$
    Starting at $50/session
    Valid for 6 months